קירוי פרגולה

התקנה של פרגולה בחצר, בגג או במרפסת יכולה להוסיף המון יופי ולהשתלב עם האלמנטים העיצוביים של החלל. היא מוסיפה אלגנטיות ומשתלבת נפלא עם אלמנטים נוספים כמו פינות ישיבה, צמחייה, מפלים, ברכות ועוד.

אך בהעדר קירוי לפרגולה, השהייה תחתיה עלולה להיות קצרה ולא ממצה, בין שזה בגלל גשמים ורוחות ובין שזה בגלל קרני השמש החמה. הפתרון האידאלי לכך הוא קירוי באמצעות לוחות פוליגל.

אילו סוגי קירויים קיימים לפרגולות?

קירויים לפרגולות מתחלקים לשניים:

 1. קירוי מלא- רעפים, פאנל מבודד ולוחות פוליגל
 2. קירוי חלקי- רשתות הצללה, במבוק וסרגלי הצללה

מה היתרונות של לוחות הפוליגל על פני החלופות?

 • לוחות פוליגל מעניקים קירוי מלא, כך שההצללה היא מלאה, וכך גם ההגנה שהם מעניקים מפני גשמים ומשקעים ומפני קרני השמש. עם זאת, בהתאם לצבע הלוחות ניתן לשמור על התאורה הטבעית החודרת דרכם, כיוון שהם אינם אטומים לאור.
 • לוחות הפוליגל מסננים קרני UV, כך שהם מבטיחים שהייה בטוחה בחלל החוץ גם בימים החמים לאורך כל שעות היום.
 • לוחות הפוליגל מבטיחים בידוד תרמי, כך שבחורף לא חודר דרכם קור, ובקיץ לא חודר דרכם חום. הם מאפשרים לשמור על טמפרטורה יציבה בחלל, ושומרים על אקלים נוח.
 • לוחות הפוליגל מבטיחים גם בידוד אקוסטי, כך שניתן לחגוג תחתם מבלי להפריע לשכנים ומבלי להיות מופרעים מרעש השאון שמחוץ לחלל המקורה.
 • לוחות פוליגל מגיעים במבחר צבעים, כך שניתן להתאים אותם לכל אלמנט עיצובי בחלל. הם משתלבים נפלא עם פרגולות או אלומיניום .
 • גם לוחות הפוליגל השקופים עדיפים על פני החלופות, שכן הם לא הופכים להיות עכורים עם הזמן, שומרים על מראה צלול ומאפשרים ליהנות מהנוף הנשקף מבעדם באופן מושלם.
 • לוחות הפוליגל חזקים במיוחד, הם עמידים לאורך שנים רבות, ובגלל תרכובת החומרים המיוחדת ממנה הם עשויים, הם מבטיחים יציבות רבה.
 • הגמישות של לוחות הפוליגל מאפשרת לעצב אותם במגוון צורות לפי בחירת הלקוח, להתקין אותם בקימורים קלים ולהגיע לגימורים מיוחדים ושונים.
 • לוחות הפוליגל ישרים ושטוחים, כך שהם הרבה פחות גלויים ובולטים לעין כשמשתמשים בהם לקירוי פרגולה.
 • בגלל שהם מגיעים בעוביים שונים, לוחות פוליגל משתלבים בקלות בדרישות אדריכליות שונות. מסיבה זו לדוגמה הם הבחירה האידאלית לקירוי פרגולה שחלקה צמוד לגג, כי ניתן להזמין אותם גם דקים ושטוחים.
 • לוחות הפוליגל אסתטיים למראה ויכולים להשתלב בכל סגנון עיצובי.
 • לוחות הפוליגל מותקנים בקלות באמצעות הברגות והתקנות לתוך פרופילים, ששומרים על יציבות הלוחות.

מי יכול לעשות בהם שימוש?

אדריכלים ומעצבים, שמבקשים להעניק ללקוחותיהם פתרונות הצללה מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר, שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות ויבטיחו את כל היתרונות שציינו לעיל.

עסקים קטנים שמבקשים להעניק ללקוחותיהם אזורי ישיבה מוצלים כמו בתי קפה, מסעדות וכדו'.

לקוחות פרטיים שמחפשים פתרונות הצללה לגג, למרפסת, לחצר או לשטח החנייה.

לוחות פוליגל יעילים לקירוי פרגולות בגנים ציבוריים ופרקים, שכן הם לא דורשים תחזוקה ועמידים לאורך שנים רבות. הם מעניקים הגנה מפני קרני UV, ולכן עדיפים למקומות ציבוריים בהם אנשים זקוקים לפינות ישיבה נעימות ומוצלות.

גם גני אירועים יכולים לנצל את יתרונות הלוחות ולהבטיח לקהל המבלים והמתארחים אירוח נעים ואיכותי בכל תנאי מזג אוויר, ביום ובלילה.

שימושים נפוצים נוספים

לוחות הפוליגל יעילים גם להפרדה או לחציצה של שטחים. הודות לבידוד האקוסטי הם בין הפתרונות המבוקשים ביותר שקיימים כיום למטרה זו.

שימוש בלוחות פוליגל נפוץ לקירוי פרגולות וקונסטרוקציות נוספות. אצטדיונים, ברכות שחייה, חממות ועוד יכולים ליהנות מכל היתרונות של הפוליגל.

סוגי הלוחות שמשווקת פלזית פוליגל לקירוי פרגולות

 • לוחות פוליגל רב- שכבתיים מפוליקרבונט למגוון יישומים, כולל קירוי פרגולות, שמאפשרים החדרת אור לצד בידוד תרמי.
 • לוחות מלאים בשיחול מאקריליק ומפוליקרבונט לסינון קרינת UV מעוצבים לפי מידה, עמידים ומצופים במעכבי בעירה

פלזית פוליגל, היא היצרנית הבלעדית של לוחות הפוליגל בישראל ובעולם. החברה החלוצה והמובילה בתחומה חרטה על דגלה את ערכי החדשנות, היצירתיות והאיכות, ומעניקה לקהל הלקוחות שלה בסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי מגוון פתרונות יעילים, עמידים ואיכותיים לקירוי פרגולות ויישומים נוספים..

עם פעילות ענפה בלמעלה מ- 60 ארצות ברחבי העולם, היא מעמידה לרשות לקוחותיה מוצרים ברמה הגבוהה ביותר ומעניקה על לוחות הפוליגל אחריות מלאה ל- 10 שנים.