קירוי פרגולה נגד גשם

קירוי פרגולה נגד גשם

אם התקנתם פרגולה בחצר הבית, במרפסת או בגג אתם בטח שואלים את עצמכם כיצד ניתן למנוע ממי הגשמים לחדור בעדה. אף על פי שהיא משמשת כפיתרון הצללה מעולה ובמרבית המקרים גם מהווה אלמנט בלתי נפרד מעיצוב החלל, לבדה היא לא מספיקה כדי לאפשר לכם ליהנות מישיבה יבשה וחמימה או מוצלת וקרירה לאורך כל ימות השנה.

פרט לכך, סביר להניח שתחת הפרגולה שבניתם גם מיקמתם ריהוט גן, כריות רביצה, כיסא נדנדה או כל ציוד אחר, שאתם מעוניינים להגן עליו מפני רטיבות וטפטופים, מה שמחייב אתכם לאתר אחר מוצר משלים לפרגולה שלכם- כיסוי נגד גשם.

ובעוד קיים מבחר לא קטן של פתרונות שעשויים להציע לכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם דילמות נוספות, שהופכות את בחירת הכיסוי לפרגולה למורכבת ואפילו מבלבלת.

באנו לעשות לכם סדר בבלגן!

מה עליכם לבדוק לפני שאתם בוחרים כיסוי פרגולה נגד גשם?

בבחירת הכיסוי לפרגולה כדאי לשים לב לכמה נקודות חשובות, כך שתעשו את הבחירה הטובה ביותר, שתבטיח לכם הגנה, בטיחות, הנאה ויופי. הנה מספר שאלות שעליכם לשאול בבחירת הכיסוי הטוב ביותר מפני גשם לפרגולה שלכם:

 • האם הכיסוי שמציעים לכם אטום לחלוטין לחדירת מי גשמים?
 • האם הכיסוי מאפשר לאור השמש לחדור דרכו, והאם הוא מסנן קרני UV?
 • כמה תחזוקה דורש הכיסוי לפרגולה וכל כמה זמן פעולות התחזוקה נדרשות?
 • האם הכיסוי עלול להראות סימני התיישנות, ולאחר כמה זמן?
 • האם הוא מבטיח יתרונות כמו בידוד אקוסטי ובידוד תרמי?
 • מה משך ההתקנה של הכיסוי לפרגולה?
 • כמה הכיסוי לפרגולה שוקל ועד כמה הוא בטוח לבני הבית?
 • האם הכיסוי עמיד לאורך שנים, האם ניתנת עליו אחריות ולכמה זמן?
 • האם צריך לשלוף את הכיסוי לפרגולה בימות הקיץ ולהתקינו שוב לפני החורף?
 • האם הכיסוי לפרגולה משתלב עם הצורה והגודל של הפרגולה ועם העיצוב הכללי של החלל?
 • באילו גימורים, גוונים וטקסטורות ניתן לעצב את הכיסוי לפרגולה?
 • האם הכיסוי עלול להתפרק או להישבר?

לוחות פוליקרבונט לכיסוי הפרגולה ולהגנה מפני גשמים

פוליקרבונט הוא תרמופלסט עמיד וסניטרי, קשה להפליא, שסופג לחות מינימלית, מה שהופך אותו לחומר עמיד מאוד בפני נזקים שונים כמו נזקי מים. כמו כן, פוליקרבונט מכיל חומר מעכב בעירה והוא עמיד מאוד בפני כימיקלים.

בקרב אנשי מקצוע מתחום הבנייה והאדריכלות החומר נחשב לאחד האיכותיים והמגוונים ביותר שיש, ונעשה בו שימוש למגוון יישומים, ביניהם זיגוג חלונות, קירוי מבנים, עיצוב גגונים ועוד.

לוחות פוליגל עשויים פוליקרבונט לכיסוי הפרגולה והגנה מפני הגשמים

פוליגל הוא שם כללי למבחר גדול של מוצרי קירוי מבית פלזית. לוחות הפוליגל עשויים מחומר פולימרי קל. בגלל שהם מגיעים בעוביים שונים ניתן לשלב אותם גם כשאין הרבה מרווח לכיסוי הפרגולה, אך יתרונם הבולט בא לידי ביטוי בהגנה מפני גשמים ובהבטחה להחלשת עוצמת הצליל של הגשם, כשהוא מכה בלוחות שמכסות את הפרגולה, מה שמרבית הכיסויים מפלסטיק לא יכולים לתת.

את לוחות הפוליגל ניתן להזמין במגוון צורות, במבחר צבעים ובגימורים שונים. הגודל לפי דרישת הלקוח. כך ניתן להבטיח שהכיסוי מתאים לפרגולה ואף משתלב עם עיצוב הנוף והחלל.

לוחות הפוליגל ניחנים בגמישות עיצובית וכוח. אך כשמדובר בכיסוי עבור פרגולה, היתרון הבולט שלהם הוא יכולת הבידוד התרמי והאקוסטי, שמאפשרת לשמור על הטמפרטורה תחת הפרגולה ולא להיחשף לרעשים מן הסביבה. אם תבחרו בכיסוי מפוליגל לפרגולה שלכם תוכלו להעמיד פטרייה לחימום החלל וליהנות גם תחת הפרגולה ממזג אוויר גשום.

פרט לכך, לוחות הפוליגל מאפשרים לאור השמש לחדור פנימה אך במקביל מסננים את קרינת ה- UV, כך שהשהייה תחתם היא שקטה, נעימה ובטוחה וניתן ליהנות מכל יתרונותיהם לאורך כל ימות השנה, לרבות ימות הקיץ החמים.

היתרונות הרבים של לוחות הפוליגל הפכו אותם למוצר מתקדם וחכם, שנפוץ לראות גם בחממות חקלאיות, במוסדות ציבור, בבריכות ומתקני ספורט, בחניות, בגני שעשועים ועוד.

 

חברת פלזית פוליגל מייצרת באופן בלעדי את לוחות הפוליגל כבר למעלה מ- 45 שנה. את שלל הפתרונות שהיא פיתחה מכירים ומזמינים בלמעלה מ- 60 מדינות, והיא נחשבת למובילה בתחומה.

ההבטחה לאיכות הגבוהה ביותר לצד החדשנות והשירות המקצועי מעמידים את חברת פלזית בחזית ענף הקירוי, ולכן היא הבחירה הטבעית של אנשי המקצוע השונים מתחום הבנייה, האדריכלות ועיצוב הפנים.