קירוי פוליקרבונט

האקלים בישראל, במיוחד בתקופת החום הרב של הקיץ, מצריך קירוי וכיסוי של חללים פתוחים בבתים, כמו מרפסות וגינות, וכן קירוי של שטחים פתוחים במבני ציבור. התפקיד המרכזי של כל פתרון קירוי הוא לספק הגנה מפני חום השמש וכן הגנה מפני גשמים בחורף. אם יש לכם מרפסת או פרגולה בבית, אתם וודאי מכירים את הצורך בפתרון שיספק הצללה והגנה מפני מזג האוויר. את הסוגיה הזו מכיר גם כל מי שנוסע באופן קבוע ברכבת ובתחבורה ציבורית, כאשר הוא נזקק להגנה מהחום או מהגשם. לשם ביצוע קירוי איכותי ועמיד של חללים פתוחים, גם בבריכות שחייה פרטיות וציבוריות, למשל, יש צורך במציאת החומר האידיאלי, מבין החומרים הקיימים בשוק לצורך זה.

איך בוחרים חומר לקירוי פרגולות וסככות?

מכיוון שיש לא מעט אפשרויות העומדות בפני כל מי שמעוניין לבצע קירוי וכיסוי לחללים פתוחים, חשוב לדעת אילו קריטריונים חשוב לבחון בעת קבלת ההחלטה. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא היכולת של החומר להיות עמיד בכל תנאי מזג האוויר. בנוסף לכך, חשוב שהחומר יהיה חזק ועמיד, אך יחד עם זאת לא כבד מאוד ושתהיה לו מידה של גמישות שתאפשר להתאים אותו לצורות מבנים שונות. דבר חשוב נוסף הוא קלות העבודה עם החומר והיכולת לחבר לוחות שונים ממנו לידי יחידה אחת. החומר האידיאלי לקירוי, שבהחלט עונה על כל הפרמטרים האלה, הוא פוליקרבונט. לכן, קירוי פוליקרבונט הוא המועמד האידיאלי לשימוש בכל מקרה בו רוצים לבצע קירוי של פרגולות, קירוי מרפסות, קירוי שטחים ציבוריים פתוחים ועוד.

מדוע להשתמש בפוליקרבונט כחומר לקירוי?

פוליקרבונט הוא חומר חזק מאוד, עמיד מאוד ואמין מאוד. לוחות הפוליגל של חברת פלזית פוליגל, שהיא היצרנית הבלעדית של לוחות פוליגל בישראל, הם לוחות דקים שיכולים לבוא במגוון תצורות וצבעים. הלוחות עמדו במבחני IMPACT של חוזק בהתנגשות גופים, והם קלים במשקלם וגמישים. בנוסף לכל היתרונות של הלוחות, כל קירוי פוליקרבונט הוא גם עמיד מאוד לאש ולשריפה. העמידות של הלוחות מחזיקה לאורך שנים ארוכות ומסיבה זו מציעה חברת פלזית פוליגל אחריות ל-10 שנים על כל הלוחות שלה. את הלוחות קל מאוד לחבר זה לזה כאשר משתמשים בהם לקירוי, והגמישות שלהם מאפשרת להתאים אותם לכל צורה של גג או של גגון שבה יש צורך.

בנוסף לכך, קירוי פוליקרבונט מציע יתרון משמעותי נוסף – יש לו יכולת לסנן קרינת UV המגיעה מהשמש. ליכולת זו יש חשיבות רבה בעונת הקיץ החמה, כאשר השמש לוהטת, והיא מאפשרת לשהות באזור המקורה זמן רב ללא דאגה מפני החשיפה לקרינה. מסיבה זו, נעשה שימוש נרחב בלוחות פוליקרבונט גם בשטחים ציבוריים כמו תחנות רכבת ומקומות בהם שוהה ציבור רב במשך זמן רב באוויר הפתוח.

לוחות פוליקרבונט גם ידידותיים מאוד לסביבה, מאחר והם ניתנים למחזור. לכן, גורמים העוסקים בבנייה ירוקה מעדיפים להשתמש במקרים רבים בחומר זה. קירוי פוליקרבונט הוא פתרון מצוין לכל מקרה שבו יש צורך לקרות מתחמים פתוחים, והיתרונות הרבים של החומר גורמים לכך שהוא מבוקש מאוד בתחומי עיצוב הפנים והאדריכלות בארץ ובעולם.

לוחות הפוליגל של חברת פלזית פוליגל

לוחות הפוליגל של חברת פלזית פוליגל עומדים בתקנים המחמירים ביותר של ייצור ואיכות, והם חלק בלתי נפרד מעולם הבנייה בישראל כבר מזה עשרות שנים. אם אתם מחפשים פתרון קירוי שיהיה עמיד מאוד, אמין ביותר ויספק הגנה מושלמת בכל מזג אוויר, כדאי לבדוק את לוחות הפוליקרבונט של החברה.