אדריכלות
עיצוב פנים

עיצוב פנים

לוחות פוליגל לעולמות עיצוב פנים

לקבוצת פלזית – פוליגל (PLASKOLITE ISR)מגוון גדול של לוחות המתאימים לעיצוב הפנים, אנו מספקים את הלוחות ואתם היוצרים מעצבים מהם מוצרי איכות כיד הדמיון הטובה עליכם.

שילוב לוחות פוליגל והלוחות המלאים שלנו בעיצוב פנים בחללים מסחריים יוצר גירוי אותו אמור לחוש המשתמש, ומספק התאמה לצורות מכירה חדשות ומקוריות.

אנו מציעים מגוון רחב של לוחות רב שכבתיים של "פוליגל" במגוון רחב של צבעים ועוביים ולוחות מלאים שקופים או צבעוניים בעוביים שונים שיתנו פתרון לשילוב מוצלח במוצריכם לעיצוב פנים.

במוצרינו ניתן לעשות שימוש למגוון ישומים בעיצוב פנים כגון: תקרות מוארות בשילוב לוחות מעבירי אור מפוזר "POLYMATT POLYGAL " או "OPTIX (PLAZCRYL)", מדפים ומחיצות בין פעילויות בכל מגוון הלוחות, שילוב בריהוט ודלתות לארונות בלוחות POLYGAL Freeze ועוד, עיצוב חללים, עיצוב חנויות ומרכזי קניות, עיצוב תפאורות ותערוכות בכל מגוון הלוחות ועוד ועוד.

חיבור הלוחות יכול לעשות באמצעות כבלים ומוטות דרך הלוח, הדבקה, חירור ועוד, את הלוחות אפשר להציב ישרים או קמורים נושאים עצמם או בתוך מסגרות .

דוגמאות לשימושים

סדרות מוצרים המתאימות לשימוש: עיצוב פנים

סדרות מוצרים ייעודים המאפשרים ביצוע יעיל. לרשותכם קטלוג דיגיטלי בכל עמוד סדרה.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לכל שאלה. הצוותים המומחים של פלזית פוליגל כאן עבורכם

לוחות אקריל קאסט-OPTIX

צלילות בהירה, שקיפות מעולה ויכולת עיבוד בחום. לוחות PLAZCAST מתאפיינים בעמידות גבוהה לקרינת UV במגוון רחב של יישומים. הלוחות מיוצרים לפי תקן ISO 7823-1:2003. יתרונות

המשך קריאה »