הצללה

הקיץ מתקרב, ואיתו מגיע גם החום העז השורר במדינה שלנו בזמן העונה החמה. כל ישראלי ממוצע מכיר היטב את הצורך לברוח למזגן הקר בזמן הקיץ, כדי להימלט מאימת החום הכבד השורר בחוץ. אותו חום מלווה בלחות, שגורמת להזעה רבה, ולעתים מגיעה לרמות שבהן ממש קשה לשהות מחוץ לחללים הממוזגים.

בבתים רבים, שבהם יש מרפסת או גינה, השהות בחלל הפתוח, כאשר אין בו פתרון הצללה איכותי, הוא קשה מאוד גם כן. לכן, כל מי שרוצה ליהנות מהמרפסת או מהגינה גם בזמן שיא הקיץ, צריך ליצור הצללה שתגן מהשמש ותייצר צל שמנעים את השהייה בחוץ. להצללה יש חשיבות רבה בזמן הקיץ, מפני שהיא מגנה מהחום העז וגם מייצרת מקום נעים נוסף שניתן לשהות בו, גם אם אין בו מיזוג אוויר. כך, אין צורך לוותר על ישיבה במרפסת או מתחת לפרגולה בחצר, וליהנות מזמן איכות עם בני המשפחה או החברים הקרובים.

הצללה חשובה גם בכל מה שנוגע למקומות החניה של הרכבים המשפחתיים. אף אחד לא אוהב להיכנס לרכב שלו כאשר הוא רותח ומהביל, ולכן גם לחניה פרטית שאינה בתוך חניון סגור, יש צורך במציאת פתרון הצללה.

אילה פתרונות הצללה קיימים כיום בשוק?

ישנם לא מעט פתרונות הצללה כיום בשוק. כאשר מדובר על קירוי של פרגולות, למשל, ניתן להשתמש ביריעות בד גדולות לצורך הטלת צל, ברשתות מסוגים שונים וכן בחומרי קירוי נוספים. פרגולה מקורה היא אחת מהדרכים השכיחות לייצר צל, אך גם הפרגולה המקורה דורשת כיסוי מתאים שישמור מפני החום. מבין החומרים הקיימים בשוק, חשוב להכיר את לוחות הפוליגל מפוליקרבונט, שמהווים גג פלסטיק אטום ועמיד, שניתן להשתמש בו כפתרון הצללה מצוין למגוון רחב של מטרות ושימושים בבתים ובחצרות.

הצללה איכותית ואמינה עם לוחות פוליגל

לוחות הפוליגל עשויים מחומר פלסטי בשם פוליקרבונט. מדובר בחומר עמיד ביותר בכל תנאי מזג אוויר, שמשקלו קל, והשימוש בו הוא פשוט ונוח מאוד. כאשר מבצעים הצללה עם לוחות פוליגל, נהנים מכך שמדובר בחומר שאור השמש יכול לעבור דרכו, אך הוא עדיין מספק צל והגנה מפניו. בנוסף לכך, לוחות הפוליגל מסננים את קרינת ה-UV המגיעה מהשמש. כך הם מספקים שכבת הגנה נוספת עבור מי שנמצא בשטח המקורה, שמאפשרת שהייה ארוכה באור יום מבלי לדאוג לנושא בריאות העור והצורך להצטייד בקרמים למיניהם המגנים מהקרינה.

ההצללה שמספקים לוחות הפוליגל מתאימה מאוד לכל סוגי השימושים – לגגות פלסטיק, גגונים, קירוי לפרגולות, חניות פרטיות פתוחות, קירוי בריכות ועוד. הפוליקרבונט הוא פלסטיק עמיד ביותר, שאין צורך כמעט לבצע בו עבודות תחזוקה במהלך השימוש בו, ושיכול להתאים לשימוש לאורך שנים רבות. למעשה, חברת פלזית פוליגל, שמייצרת את לוחות הפוליגל בישראל באופן בלעדי, מעניקה 10 שנות אחריות על הלוחות שהיא מייצרת ומשווקת.

בנוסף לכך, בעיות אקלים ומזג אוויר לא מסתכמות בחום הרב של הקיץ. השטחים שאותם מכסה הקירוי צריכים להיות מוגנים גם מפני גשם בזמן החורף. כאשר משתמשים בלוחות פוליגל לצורך קירוי והצללה, נהנים למעשה מהגנה מלאה מפגעי מזג אוויר לאורך כל השנה, מפני שהלוחות עמידים בפני גשם ורטיבות, ומספקים מענה אידיאלי גם לצורך זה.

לסיכום

החום הכבד בקיץ דורש פתרון הצללה אמין ואיכותי, שלא יהיה צורך לתחזק אותו ושיהיה עמיד לאורך תקופות ארוכות. אין ספק כי לוחות פוליגל מפוליקרבונט מספקים מענה מושלם להצללה שכזו, ואין זה מקרה שאלפים רבים של לקוחות נאמנים משתמשים במוצרים של חברת פלזית פוליגל כבר עשרות שנים בהצלחה רבה.