גג לפרגולות

בניית פרגולה על המרפסת או בחצר הבית היא דבר חיוני ביותר עבור רבים. ללא פרגולה מקורה לא ניתן לעשות שימוש בכל ימות השנה בחלל הפתוח שבבית. לעומת זאת, כאשר יש פרגולה מקורה בחצר או על המרפסת, ניתן להעביר בהם שעות ארוכות ומהנות בכל עונה ובכל מזג אוויר. לפרגולה יש תפקיד בעיקר כאמצעי מגן מפני מזגי אוויר שונים, אך גם כאובייקט עיצובי ומסוגנן. בעזרת עיצוב של פרגולה, ניתן לשדרג את המראה של המרפסת או החצר, וליהנות משילוב של פריט שהוא גם מרשים ונאה וגם עונה על הצורך הפונקציונלי של הגנה מפני חום וגשמים.

מתי נרצה לבנות פרגולה בבית או בחצר?

את הפרגולה ניתן להקים בכל חלל פרטי באוויר הפתוח, והיא מייד הופכת לאטרקציה מרכזית. ניתן לשבת בה ולאכול ארוחות משפחתיות, או סתם לשבת עם קבוצת חברים בערב על כוס בירה או יין. יש להקמת פרגולה כמה יתרונות, אך המרכזי שבהם הוא ההגנה שהיא מספקת כאשר ישנו גג לפרגולה. לא לכל פרגולה יש גג מובנה. פרגולות רבות אינן כוללות גג, והן נשארות חשופות לפגעי מזג אוויר. ישנם פתרונות קירוי שונים לפרגולות, וחלקם מספקים הגנה חלקית בלבד מפני חום רב או גשמים. לעומת זאת, בהחלט ניתן לבנות גג לפרגולה שיעניק הגנה מלאה גם בחורף וגם בקיץ – וזאת על ידי שימוש בלוחות פוליגל העשויים מפוליקרבונט.

איך בוחרים את סוג הגג לפרגולות?

כדי לייצר גג לפרגולה, אנשים רבים מסתפקים בהתקנת רשת הצללה מסוג כלשהו או בשימוש בבדים, בסרגלי הצללה או בגגון מבמבוק. פתרונות אלה מהווים רק מענה חלקי לבעיות של חום ורטיבות. לעומת זאת, ישנם פתרונות קירוי מלא של גגות לפרגולות, שביניהם ניתן למנות את לוחות הפוליקרבונט של חברת פלזית-פוליגל. כדי לבחור את סוג הגג המתאים, חשוב לבדוק מהם הצרכים שלכם. אם לא חשובה לכם האפשרות לשהות במרפסת או בחצר במשך כל ימות השנה בחופשיות, ייתכן ותוכלו להסתפק באחד מהפתרונות החלקיים, שהם גם זולים יותר. לעומת זאת, אם אתם לא רוצים בשום פנים ואופן לוותר מראש על שהות בפרגולה בחלק מימות השנה, חשוב לבחור פתרון קירוי מלא, ורצוי שזה יהיה באמצעות לוחות פוליגל.

היתרונות של גג לפרגולות מלוחות פוליגל

ללוחות הפוליגל מפוליקרבונט יש כמה יתרונות בסיסיים. מדובר בחומר עמיד מאוד, גמיש מאוד וקשיח, שניתן להתאים אותו בקלות לצורות פרגולה שונות, והוא מאפשר מעבר של אור דרכו. לוחות הפוליגל יכולים להגיע בתצורה שקופה או צבועים בצבע מתוך מניפת צבעים לבחירה, והם גם מסננים את קרינת השמש ומגנים על היושבים בפרגולה מפני קרינת ה-UV המסוכנת של אור השמש. בנוסף לכך, כל מי שבונה גג לפרגולה שעשוי מלוחות פוליגל יכול לקבל 10 שנות אחריות על הלוחות, והשימוש בלוחות פוליקרבונט דקים יכול לאפשר גם הקמת גג לפרגולה במקומות שבהם המרווח העליון הוא צר וצפוף.

מה הופך את הלוחות של פלזית-פוליגל לאיכותיים כל כך?

לוחות הפוליקרבונט של פלזית-פוליגל הם כה איכותיים מפני שהם מיוצרים בטכניקה מיוחדת ובלעדית, בטכנולוגיה מתקדמת. הייצור נעשה בהתאם לתווי תקן מסודרים, והחברה מקפידה על רמות איכות ובקרה מקסימליות, כדי לספק לאלפי הלקוחות המרוצים שלה ברחבי הארץ מוצר אמין, עמיד ומצוין.

למרות ששוק הלוחות מפוליקרבונט בארץ הוא שוק תחרותי, מעצבי פנים, אדריכלים ומומחי בנייה וקבלנות מכל הארץ בוחרים להמשיך ולעבוד עם לוחות הפוליגל במשך שנים, מכיוון שהם יודעים שכאשר הם עובדים עם הלוחות האלה, הם יכולים לייצר עבור הלקוחות שלהם תוצר איכותי ועמיד שיחזיק מעמד לשנים.