גגון לחניה פרטית

חנייה פרטית היא אחד החלומות של כל בעל רכב. אם ברשותכם חנייה פרטית אתם יכולים להיות שקטים ולא לדאוג שמא השכן חולף על פני רכבכם ופוגע בו בטעות (או שלא), שאף אחד לא נותן לו מכה בנסיעת הרוורס ושהילד של השכן לא פותח את דלת המכונית ישירות לתוך הפח של רכבכם ופוגע בצבע של הרכב.

אך פרט לכך, חנייה פרטית מאפשרת לכם ליצור סביבה נוחה עבורכם, כך שתיהנו מהנסיעה ברכבכם מתחילתה ועד סופה. באפשרותכם ליצור שביל גישה נוח ורחב, כך שיהיה לכם מרחב לנוע בסביבת הרכב ותוכלו להיכנס לתוכו ולצאת ממנו בנוחות ובבטחה, ואף לבנות גגון שיגן עליו וישמור על טמפרטורה נוחה לתחילת הנסיעה שלכם ברכב.

גגון לחנייה פרטית- יתרונות

 • באמצעות גגון לחנייה פרטית אתם מונעים את שחיקת החומר והבלאי, שכן הגגון מגן על הרכב מפני קרינת השמש החזקה שמאפיינת את מדינת ישראל.
 • גגון לחנייה פרטית מגן על הרכב גם מפני גשמים או לכלוך ופסולת שעלולים לעוף לעברו בזמן סופות או רוחות ערות.
 • גגון לחנייה פרטית ישמור על ניקיון הרכב, שכן הוא יימנע נשירת עלים והיצמדות של לשלשת ציפורים, שידועה כאחד הגורמים השכיחים לפגיעה בצבע של הרכבים.

האם גגון מלוחות פוליגל עשויים פוליקרבונט הם בהכרח הבחירה הטובה ביותר עבורכם?

על מנת לענות על השאלה הזו, כדאי להכיר את היתרונות השונים של לוחות הפוליגל:

 • הלוחות הללו יציבים, עמידים וגמישים. המשמעות של זה היא שגם ניתן לעצב אותם בצורות שונות (כלוחות שטוחים או בצורת קשת) והם עומדים במבחן הזמן.
 • לוחות הפוליגל לקירוי חנייה יעילים, מכיוון שהם מבודדים תרמית, כך שהם לא מאפשרים לחום השמש לחדור פנימה, ושומרים על סביבת הרכב נעימה, כך שגם בימות השמש הלוהטים ביותר, אתם יכולים ליהנות משהייה בתוך הרכב מיד עם הנעתו.
 • לוחות הפוליגל לא דורשים כמעט תחזוקה, ולכן הם מאפשרים לכם ליהנות מחנייה מקורה לאורך כל ימות השנה. אם נשרו על הגגון שלכם עלים יבשים או שהם צברו אבק, תוכלו לרחוץ אותם בעזרת צינור מים וליהנות מאיכות החומר ומראהו לאורך שנים רבות.
 • לוחות הפוליגל עשויים מפוליקרבונט, שהוא חומר קל לנשיאה ולהתקנה. אתם מבטיחים לעצמכם גגון בטוח לחלוטין שלא עלול לקרוס לתוך החנייה או לאבד אריחים לאורך השנים, וכך מובטחת לכם שמירה גם על רכבכם.
 • פלזית פוליגל, היצרנית הבלעדית של לוחות הפוליגל בארץ ובעולם, מעניקה לכם אחריות על הגגון לחנייה הפרטית שלכם למשך 10 שנים מיום ההתקנה.
 • מבחינה עיצובית ואסתטית אתם יכולים להתאים את גגון החנייה שלכם לטעמכם האישי ולאדריכלות הנוף בסביבת החנייה. לרשותכם מגוון צבעים של לוחות שקופים או אטומים, שמבטיחים את אותה איכות בווריאציות שונות. פרט לצבעים השונים, לוחות הפוליגל מגיעים במגוון צורות וגימורים, ומאפשרים לכל אחד גם לשחק עם רעיונות עיצוב שונים וגם להתאים את גגון החנייה הפרטית לתנאי השטח והמבנה.
 • ניתן לבנות גגון לחנייה פרטית שמחובר למבנה או כיחידה נפרדת ממנו. פרט לכך, ניתן להשתמש בלוחות הפוליגל גם לחציצה או להפרדה, מה שהופך אותך לפונקציונליים עוד יותר.
 • לוחות הפוליגל שומרים על כל תכונותיהם לאורך שנים רבות. הם אטומים לחלוטין לחדירת גשמים ואף עומדים בתקנים הנדרשים, לרבות תקני בטיחות אש.

האם כדאי לבנות לבד גגון לחנייה פרטית?

יש אנשים שאוהבים לעשות את הדברים בעצמם. חלקם גם מצליחים לעשות זאת נפלא. אך אם אתם זקוקים לגגון לחנייה פרטית, התקנה של איש מקצוע היא לא המקום לחסוך בעלויות.

כמו כל מתקן שאינו ארעי, גם גגון לחנייה פרטית צריך להיות יציב לחלוטין, ללא שום פשרות על הבטיחות, ולהישאר קבוע במקומו בשלמותו למשך שנים רבות.

התקנה עצמית של גגון לחנייה עלולה לגרור תאונות רק בגלל בורג רופף, ולכן חשוב לתת לאנשי מקצוע לעשות את העבודה שבה הם מתמחים- לטובת הבטיחות שלכם, הגנה על רכבכם וההבטחה לגגון יציב ועמיד.

בחברת פלזית פוליגל אנשי מקצוע מיומנים עם ניסיון של עשרות שנים בתחום. אנו מנוסים בעבודה בכל תנאי שטח, ומבטיחים לכל לקוח התקנה מהירה ככל שניתן ובטוחה, כך שלצד כל היתרונות שיעניק לכם גגון מלוחות הפוליגל גם שקט נפשי.

חברתנו פועלת בלמעלה מ- 60 מדינות ברחבי העולם, וההצלחה שלה עומדת על איכות גבוהה מאוד של חומרים ומוצרים, שירות מקצועי ופיתוח מוצרים ייחודיים שמעניקים מגוון יתרונות לקירוי, הצללה וחציצה.

אנו מזמינים אתכם להכיר את איכות העבודות שלנו מקרוב.