גגון גשם

בין אם בבית, בעסק או בכל מרחב חוץ אחר שנמצא ברשותך, סביר להניח שיותר מפעם נאלצת לבטל תוכניות עקב מזג האוויר. בין רגע, יכולים גורמי הסביבה לשבש את כל התכנון ולהפוך את כל היתרונות המרובים של חצרות, מרפסות וגינות לחסרי כל משמעות.

על מנת לעשות שימוש מיטבי במרחבי החוץ שלך בכל עונות השנה ובכל זמן, מומלץ לעשות שימוש בגגון גשם. במוצר אחד, אנו מקבלים מגוון רחב של יתרונות ומרחיבים משמעותית את השימושים שנוכל לעשות בחצר שלנו. כיום, הפתרון היעיל והאיכותי ביותר לייצור גגונים אמינים בעלי מגוון יתרונות, הוא באמצעות לוחות פוליקרבונט.

כדי לסייע לך בתהליך קבלת ההחלטות שלך, אספנו את כל המידע שכדאי לדעת על גגון גשם למרחבי החוץ מלוחות פוליקרבונט.

מהו גגון גשם?

על ידי התקנת לוחות פוליקרבונט איכותיים, נוכל ליצור גג סוכך איכותי ועמיד במיוחד שיאפשר לנו להגן על מרחב החוץ שלנו מפני נזקי גשם ולהמשיך בפעילות השגרתית. המוצר אידיאלי למגוון רחב של שימושים וכבר שנים שהוא משרת מטרות רבות שבעבר שירתה הזכוכית השבירה, הכבדה והמורכבת יותר לשימוש.

 • מתחמי חניה פתוחים – הגנה אופטימלית על רכבים מפני נזקי מים, חום ואור שמש ישיר.
 • קירות פרגולות וסככות – פתרון יעיל שיאפשר לך לשבת בנוחות ובבטחה בחצר הבית עם צל נעים וללא חשש מגשם שיקלקל את הבילוי בחוץ.
 • ליצירת גג למרפסת פתוחה – המרפסת שלך נעשית שימושית לאורך כל השנה עם גגון גשם שיאפשר לך להישאר בה גם בחורף.
 • למבואות כניסה – אין עוד צורך להישאר חשופים בכניסה לבית. קירוי עמיד וחזק יספק הגנה מפני הגשם עד שתיפתח בפנינו הדלת.
 • לקירוי ספסלים ופינות ישיבה בשטחים ציבוריים ובגינת הבית הפרטי – לעולם לא נצטרך לוותר יותר על ישיבה באוויר הצח. הגגון מספק פתרון נפלא להנאה מפינות הישיבה שלנו בכל מזג אוויר.

 

כל היתרונות בגגון גשם מפוליקרבונט

פוליקרבונט הוא חומר אידיאלי למגוון רחב של מטרות ומשרת שימושים רבים בבנייה ולתשתיות. ליצירת חיפויים, קירות למרחבי חוץ ולפתרונות בידוד, הוא אחד מחומרים הגלם המועדפים בתעשייה.

גם כשזה מגיע לפתרונות הצללה, הוא מציע לא מעט יתרונות. אלו כמה מהיתרונות הבולטים ביותר בחומר הגלם שהופכים אותו לאידיאלי להקמת גגון גשם שיחזיק מעמד לאורך זמן ונוחות מרבית.

גגון עמיד וחזק

פוליקרבונט הוא כמעט בלתי שביר ועמיד פי 250 יותר מזכוכית מחוסמת ופי 30 יותר מלוח אקריליק. משמעות הדבר היא כי הוא עמיד מאוד בפני שחיקה ולא יישבר בקלות, גם כשסופה משתוללת בחוץ. הוא יכול לשאת עומסים כבדים מאוד ויחזיק מעמד גם תנאי רטיבות ברד ושלג ללוחות מפוליקרבונט של פוליגל אחריות ל 10 שנים. צפו בתעודת האחריות שלנו.

בנוסף, גגון גשם מסוג זה עמיד במיוחד מפני קרינת UV ויחזיק מעמד לאורך שנות האחריות ואף יותר , ללא דהיית צבע גם בחשיפה קבועה לאור שמש ישיר.

גגוני הגשם העשויים מלוחות פוליקרבונט מגיעים המגוון צבעים , משפחת צבעי Polysahd מומלצת ליישום רבים וכיסוי פרגולה בפרט.תוכלו לצפות בקטלוג הלוחות שלנו כאן

 

Polysahd (פולישייד) הינו סוג צבע רפלקטיבי המחזיר את קרני השמש המחממות IR ומונע כניסה של עד 70% מהאנרגיה המחממת, דבר היוצר אפקט הצללה נוח ונעים גם בימי הקיץ החמים ביותר ובידוד תרמי. צבעי Polysahd (פולישייד) – כסוף , ירוק וכחול.

פתרון זה מכונה גגון גשם, אך למעשה הוא שימושי מאוד בכל עונות השנה. הגגון מספק הצללה אמינה, מגן מפני הגשם ובעל יכולות בידוד תרמיות ניכרות. פוליקרבונט עמיד נגד טמפרטורות קיצוניות ולכן מספק מעבר לגג מעל ראשנו גם הגנה שמאפשרת לחוויה במרחבי החוץ שלנו להיות נעימה יותר ללא קור או חום קיצוני.

ללוח רב שכבתי מקדם העברת חום גבוה , ככל שעולה עובי הלוח כך עולה ערך המקדם , לדוגמא ללוח בעובי 6 מ"מ מקדם העברת חום של 3.6  , לוח בעובי 10 מ"מ מקדם העברת חום של 3.0 .

השימוש בבידוד קבוע ואיכותי יאפשר לחסוך בהוצאות החשמל ומאפשר שימוש חסכוני במיזוג או במתקני חימום הצורכים כמות גדולה של אנרגיה. כך, אנו נהנים מפתרון זול יותר וידידותי לסביבה במוצר אחד.

 

ליהנות מהשקט בכל רגע

מלבד הבידוד התרמי, גגון גשם מפוליקרבונט מספק גם בידוד אקוסטי ברמה טובה. בין אם ישנן עבודות בניין בסמוך לביתך, ציר תנועה מרכזי או אם החופש הגדול הגיע וילדים מרעישים גם בשעות מאוחרות, הבידוד האקוסטי האיכותי והאמין של פוליקרבונט יכול לשפר את איכות חייך באופן משמעותי.

קל משקל במיוחד

פוליקרבונט הוא אחד מחומרי הקירוי הקלים ביותר שקיימים בשוק. הוא קל בהרבה מגג מתכת והוא קל יותר פי שתיים ממשטח זכוכית בעל אותם ממדים. קלות המשקל של לוחות הפוליקרבונט מביאה עמה יתרונות רבים בייצור גגון גשם.

  • פתרון נוח וקל לשינוע – עלות אספקת והתקנת המוצר היא נמוכה בהרבה מבכל חומר גלם אחר, שכן קל להעמיס אותם בקלות ובמהירות ולספק את המוצר גם עם רכבים סטנדרטיים.
  • התקנה מהירה – גם תהליך ההתקנה עצמו פשוט קל ומהיר יותר כאשר חומר הגלם כל כך קל. העובדים מסיימים התקנת גגון גשם במהירות גבוהה בהרבה מאשר עם כל חומר גלם אחר.
  • למבנה יציב ואיתן יותר – פוליקרבונט הוא חזק ויציב במיוחד ואידיאלי למניעת קריסות. בעת תכנון המבנה, מספק גגון גשם מפוליקרבונט תמיכה מבנית מופתית ועשוי לשאת עומסים רבים. כך, מספק לנו הגגון ערך מוסף משמעותי כשזה מגיע ליציבות המבנה.
  • המבנה הקל והחזק של לוחות הפוליקרבונט הרב שכבתיים חוסך בעלויות הקמת המבנה  , נדרשים פחות חומרים (עץ/מתכת)

מגוון רחב של עיצובים

גגון גשם מפוליקרבונט מציע גם לא מעט יתרונות אסתטיים. הלוחות מגיעים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות וניתן להזמינם גם שקופים ליצירת פתרון דמוי זכוכית. פוליקרבונט עמיד הרבה יותר מזכוכית, כך שאנו מקבלים פתרון חזק, אמין ובטיחותי .

חומר חסין אש

בנוסף לשלל היתרונות, השימוש בפוליקרבונט גם מבטיח לנו יתרון בטיחותי משמעותי נוסף. הפוליקרבונט הוא חסין אש וכבה מאליו במקרה של שריפה, העמידות של הגגון שלך באש עשויה לעכב את התפשטות האש ולמנוע בעירה נוספת .

מסמך סיווג אש לוחות טופגל

 

התקנת גגון גשם

השימוש בלוחות הפוליקרבונט לבניית גגוני גשם מאפשרת התקנה מהירה, פשוטה ובטוחה יותר מאי פעם בכל ההיבטים.

ניתן לקדוח בו ולנסר אותו באמצעים פשוטים ומהירים וקלות המשקל שלו מאפשרת לשנע אותו בקלות ולהתקינו ללא צורך בציוד מיוחד. מאחר ומדובר בחומר גמיש, אפשרויות העיצוב רבות ומגוונות ללא מאמצים יתרים.

באיזה עובי כדאי לבחור?

עובי (מ"מ)רדיוס מינימום (מ')
61.05
81.4
101.75
162.8
 • רוחב הלוחות המומלץ להתקנה 1.05-1.2 מטר , הלוחות מסופקים לפי מידה הסופית הדרושה.
 • מידות הלוחות במלאי 2.1 מטר רוחב , 6 מטר אורך , ניתן להזמין לוחות גם באורך מעל 6 מטר בייצור מיוחד.

לסרטון המחשה התקנה לוחות ומחברים

מערכת טופגל קיימת בעובי 10 מ"מ בלבד בצבעים שקוף/ברונזה/לבן חלבי/פולישייד כסוף

 • מערכת טופגל קיימת בעובי 10 מ"מ בלבד בצבעים שקוף/ברונזה/לבן חלבי/פולישייד כסוף
 • ניתן ליצור שיפוע בין 1-5% , מערכת הטופגל מאפשרת התקנה עם שיפוע נמוך.
 • מרחק בין המרישים עד 1 מטר
 • אין צורך בברגים בלוחות למעט באזורים עם מופע רוח חזקה (יש להתייעץ עם התמיכה הטכנית)
 • רוחב פאנל הטופגל , 0.6 מטר ואורך מירבי 11.9 מ'

הנחיות ההתקנה מערכת הטופגל

 

 

בכל מקרה בו יש להתאים את צורת המבנה לתנאי הסביבה ולהכנת המבנה להתקנת מערכות הקירוי של פוליגל  , ניתן בכל שלב להתייעץ ולקבל תמיכה טכנית  – אנחנו כאן לשירותכם

דרוש התקנה על ידי מתקין שעבר הכשרה ונושא תעודת הסמכה של פוליגל, כך תקבלו מלבד האחריות על הלוחות שלנו גם אחריות על ההתקנה .

לבחור באיש המקצוע הנכון

אל רשימת המשווקים המורשים שלנו

אצל המפיץ הקרוב למקום מגוריך תוכל לקבל מענה מלא:

 • יעוץ
 • הצעת מחיר
 • הפניה אל מתקין מורשה של פלזית – פוליגל