קירוי מרפסת

בבניינים חדשים ובבתי מגורים מרפסת מרכזית היא חלק מהמפרט הכי סטנדרטי ובסיסי, ופעמים רבות מתווספת לה גם מרפסת שמש, ואילו בבניינים ישנים לא מוותרים על החלל האלמנטרי הזה, ובין שבמסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית או במסגרת השקעה פרטית של דיירי הבניין, כולם רוצים מרפסת בדירתם.

פרט לכך שהמרפסת מעלה את השווי של הנכס, היא נועדה להיות החלל שמחבר בין החוץ לפנים. המרפסת משפרת את איכות החיים של הדיירים ואף של חיות המחמד, מאפשרת לבני הבית לנשום אוויר צח, להתאוורר, להירגע וליהנות מכוס קפה בבוקר או מדייט עם כוס יין בשעות הערב. כשהיא מנוצלת היטב המרפסת משמשת כמרחב בילוי לכל בני הבית, לחברים, לאורחים וגם לזמן איכות לבד.

אך בהעדר קירוי מתאים, המרפסת עלולה להיות חלל שאינו מנוצל כראוי, ולא תסב לדיירי הבית את היתרונות שלשמם היא נבנתה מלכתחילה.

למה חשוב שיהיה בכל מרפסת קירוי איכותי?

  • קירוי למרפסת נועד להוות פתרון הצללה לימות הקיץ החמים ולשעות בהן השמש מאירה בחוזקה את המרפסת. אין זה אומר, שהקירוי נועד להסתיר את השמש לחלוטין, שכן קירוי מתאים מאפשר לתאורה טבעית לשטוף את חלל המרפסת ופנים הבית, מבודד אותו תרמית מפני חימום יתר, חוסך בעלויות תאורה ומיזוג אוויר, ואף מבטיח הגנה מפני קרני UV מזיקות.
  • קירוי למרפסת נועד להגן גם מפני חדירת גשמים בימות החורף הגשומים, ומאפשר ליהנות מאווירה חורפית ואינטימית. קירוי איכותי מעניק בידוד תרמי גם מפני חדירת קור לחלל, ומבטיח גם בימות החורף חיסכון בחשמל.
  • קירוי למרפסת מאפשר לגדל מגוון סוגי פרחים וצמחייה מבלי לפחד שיקבלו יותר מידי קור או חום, ובכך מאפשר לעצב חלל שמכניס את הטבע למתחם הבילוי והופך אותו למקום מרגיע, פסטורלי ונעים יותר.
  • אם המרפסת ממוקמת בסביבה רועשת, קירוי מתאים יכול להבטיח בידוד אקוסטי, כך שהחוץ לא יחדור אל הפנים ולא ייפגע בחווית הבילוי או באווירה.
  • קירוי במרפסות שבנויות בצורה מדורגת בבניינים יבטיח יותר פרטיות וימנע מהשכנים מלמעלה להשקיף אל הדיירים שמתגוררים בקומות התחתונות. כמו כן, הוא יבטיח שאם הבן של השכן השליך פסולת מחלון ביתו, היא לא תחדור אל מרפסת הבית.

למה גגון פוליגל למרפסת הוא הבחירה האידאלית?

גגון פוליגל נבנה מלוחות עשויים פוליקרבונט, ולכן הם נחשבים לקירוי קל משקל ופשוט מאוד להתקנה. ניתן לקרות באמצעותם שטחים נרחבים או קטנים וליצור גגות בצורות לא שגרתיות כמו קשתות לדוגמה. כמו כן, ניתן לשלב אותם עם חציצות על מנת לשמור על מראה בקו אחיד.

גגון פוליגל למרפסת מבטיח את כל היתרונות שציינו לעיל. הוא מבודד תרמית ואקוסטית, הוא מאפשר שמירה על הפרטיות והגנה מפני חדירת פסולת או גשמים, הוא מהווה פתרון הצללה ומגן מפני קרני UV.

אך פרט לכל אלו, יש לגגון פוליגל יתרונות נוספים, שהופכים אותו לבחירה הראשונה והטבעית בקרב בעלי דירות ונכסים, בקרב תעשיינים ובעלי עסקים ובקרב אנשי מקצוע מתחום העיצוב, האדריכלות והבניה.

  • לוחות פוליגל מגיעים במגוון רחב של צבעים, גימורים ושיפויות. זאת אומרת שהם יכולים להשתלב בכל סגנון עיצוב ואף להוות אלמנט שעומד בפני עצמו.
  • התחזוקה הכל כך מינימלית של לוחות הפוליגל מאפשרת ליהנות מכל היתרונות שלהם מבלי להיות מוטרדים שמא ייפגעו, ייהרסו או יינזקו. פרט לכך, הם נחשבים לעמידים ויציבים מאוד, ונחשבים למוצר שמאריך חיים.
  • לוחות פוליגל גמישים ומגיעים בעוביים שונים, כך שניתן להתאים אותם למרווחים שונים ולהתאים אותם לכל קונסטרוקציה. ניתן להתקין אותם עם קימורים קלים או כמשטח שטוח לפי הדרישה העיצובית או בהתאם לתנאי השטח.
  • לוחות הפוליגל מאפשרים לאור השמש לחדור פנימה מבלי לחמם את החלל, אך מעבר לכך, הם פתרון מושלם למי שרוצה ליהנות גם מהמראה של השמיים, שכן הם מתאפיינים ברמת שקיפות וצלילות גבוהה.

פלזית פוליגל מייצרת, מעצבת ומתקינה לוחות פוליגל למעלה מ- 45 שנה. את המקצועיות והידע שרכשה לאורך השנים היא מיישמת בכל פרויקט, קטן כגדול, תוך התחייבות לאיכות מרבית ושירות אישי עבור כל לקוח עד תום ההתקנה.

החדשנות, היצירתיות והחתירה למציאת פתרונות מועילים ואיכותיים עבור צורכי הלקוח הופכים אותה לחברה מהשורה הראשונה, אך המוצר האיכותי והבלעדי שהיא מספקת הופך אותה למובילה בתחומה.