קירוי חניה

קירוי חנייה נועד למגוון שימושים, אך לפני הכל הוא נועד להיות פתרון הצללה לרכב. אלא שבחירת חומר לא נכון עבור קירוי החנייה עלול להפוך אותו ללא יעיל, שכן אחד מהמטרות של ההצללה הוא גם שמירה על טמפרטורה סבירה באזור המוצל ובפנים הרכב.

קיימים מגוון סוגי קירויים לחניות שנעים מצמחייה טבעית, דרך פרגולת עץ או אלומיניום ועד לרעפים או רשתות שונות. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות, אך אם יש חומר אחד שמביא לתמימות דעים בקרב אנשי מקצוע מתחום הבנייה והאדריכלות הוא הפוליגל.

אף על פי שהחומר נחשב יקר יחסית לחלופות, הוא מעניק סל יתרונות שלא ניתן למצוא בחומרים אחרים.

יתרונות הפוליגל לקירוי חנייה

  1. לוחות הפוליגל גמישים ויציבים. מצד אחד הם מבטיחים חוזק ועמידות לאורך שנים רבות, ומצד שני הם מתאפיינים בגמישות, שמאפשרת לקמר אותם ולהגיע לעיצובים שונים.
  2. לוחות הפוליגל חוסמים את קרני השמש המזיקות (קרני UV), שמעודדות שחיקה ובלאי של חומרי הרכב, אך עדיין מאפשרים לאור השמש לחדור דרכם.
  3. לוחות פוליגל מבודדים טרמית, כך שטמפרטורות חמות או קרות אינן משפיעות על פנים הרכב. זה מאפשר ליהנות מחוויית הנסיעה מהרגע שנכנסים אל הרכב ולא מצריך קירור או חימום לפני שמתחילים בנסיעה.
  4. לוחות פוליגל קיימים בשלל צבעים..קישור לטבלת צבעים..ניתן להזמין לוחות שקופים/שקופים למחצה או לוחות מצלילים ובעוביים שונים
  5. ככל שלוחות הפוליגל עבים יותר, כך הם מבודדים אקוסטית טוב יותר, וגם רעש הגשם שעובר דרכם חלש יותר. דרך אגב, הם אטומים לחלוטין לחדירת נוזלים, כך שהרכב נשאר יבש ונקי.
  6. לוחות פוליגל דורשים מינימום תחזוקה. הם שומרים על איכותם המקורית ומשרתים אתכם במשך שנים רבות.

קירוי חנייה בבית פרטי

ההשקעות הגדולות ביותר שלנו הן הנכסים בהם אנו מתגוררים. אנו טורחים לעצב, לרהט ולסגנן אותם לפי טעמנו, לתחזק ולאבזר אותם במיטב המתקנים המתקדמים והטובים ביותר ולשמור עליהם כך שישמרו על ערכם וישרתו אותנו נאמנה.

ההוצאה השנייה הגדולה היא הרכב שלנו. יש מי שרוכש את הרכב בהתאם לצורכי הנסיעה או בני הבית ואילו אחרים מחפשים חווית נסיעה, תוספות מיוחדות ועוד.

קירוי חנייה בבית פרטי מבטיח לפני הכל את הפרטיות הבסיסית שכל אחד רוצה שיהיה לו במרחב הפרטי שלו. פרט לכך, הוא מגן על הרכב מפני לכלוך כמו עלי שלכת ולשלשת ציפורים ויעיל במיוחד כשיש סופות ערות.

גגון איכותי יכול להגן על הרכב פני גשמים ואף למנוע את התחממותו על ידי השמש, מה שיבטיח נסיעה נעימה מהרגע שנכנסים אל הרכב.

בגלל ההגנה של הרכב מפני קרני השמש, הוא נוטה להישחק פחות, וכך מבטיח את איכות החומר, צמצום הבלאי ואריכות ימיו.

קירוי חנייה בבית משותף

אף על פי שכל דייר בבית משותף רשאי לקרות את החנייה שלו, מומלץ לבחון את האפשרות לבנות קירוי משותף לכלל הדיירים מ- 2 סיבות עיקריות: ראשית, המחיר שיידרש מכל דייר להשקיע יהיה נמוך יותר מזה שיצטרך להשקיע דייר אחד לבדו, ושנית, ניתן יהיה לקרות שטח גדול יותר משטח החנייה, שיבטיח צל על שטח נרחב יותר, ממנו כולם יוכלו להרוויח.

קירוי חנייה בעסקים

קירוי חנייה עבור לקוחות העסק מעניק להם תחושה של אירוח ברמה גבוהה מרגע הגיעם למקום, עוד לפני שיצאו מרכבם. עצם המחשבה על נוחיות הלקוח תורמת לתדמית העסק ויוצרת רושם יוקרתי וחיובי בקרב כל באי העסק.

קירוי חנייה בשטחים ציבוריים

קירוי חנייה בשטחים ציבוריים כמו מרכזי קניות ומתחמי בילוי לדוגמה אולי נראים זניחים, אך עבור מי שמגיע למתחם לבלות או להשקיע ממיטב כספו, גם ריצה לרכב בימות הגשם או כניסה לרכב לוהט לאחר בילוי מפנק ורומנטי או מסע קניות מעייף עם הילדים עלול לגרוע מהחוויה של מבקרי המתחם.

עד כמה שזה נשמע קיצוני, פעמים רבות, עשויים אנשים לבחור היכן לעשות סידורים או קניות על סמך סידורי החנייה במקום, וחנייה מקורה היא בין הפרמטרים החשובים שנמדדים בנושא זה.

חברת פלזית פוליגל היא היצרנית הבלעדית של פוליגל, המותג הבינלאומי, שמעל 60 מדינות עושות בו שימוש בשוק המוסדי, העסקי והפרטי.

למעלה מ- 45 שנות ניסיון, אמינות ומקצועיות מוכיחות שמוצר איכותי זה גם עומד במבחן הזמן וגם אינו תלוי ברוחות העונה. זו הסיבה שמוענקות לכם עבורו 10 שנות אחריות מלאה.

לייעוץ או עיצוב קירוי לחנייה, עיצוב גגון לבית או לעסק, חציצה של חללים ומגוון יישומים נוספים – קבלו עצה טובה מהמומחים של פלזית פוליגל