פוליקרבונט לחממה

בנוף עולם החקלאות הישראלי נעשה שימוש נרחב בחממות. החממה היא מבנה חקלאי שימושי מאוד, שנועד לגידול טוב יותר של צמחייה וגידולים חקלאיים. בלקסיקון המקצועי, גידולים אלה נקראים גם גידולי חממה. החממה משמשת ליצירת האקלים המושלם לצמחייה הגדלה בה, תוך שמירה על רמת טמפרטורה מיטבית, בהתאם לסוג הגידולים שהיא מכילה. בעזרת גידול בחממה, החקלאי יכול לשלוט בכמות החום והאור שנכנסים אליה, והצמחים שבתוכה אינם מושפעים מהאקלים השורר מחוץ לחממה, בכל עונות השנה באשר הן.

השימוש בחממות נעשה עבור סוגים רבים של גידולים חקלאיים. ניתן למצוא חממות שבהן מגדלים ירקות, פירות, פרחים וצמחי נוי. גם תעשיית הקנאביס הרפואי עושה שימוש נרחב בגידולי חממה. בכל בנייה של חממה, על מנת לשמור על תנאי האקלים הטובים ביותר, יש צורך בקירוי מהסוג הנכון, שיתאים למאפיינים הנדרשים של החממה.

איזה סוג קירוי מתאים לחממות?

לכל חממה קירות אטומים ושקופים, שמאפשרים כניסת אור שמש וכולאים את החום בתוך מבנה החממה. מכיוון שהקירוי של החממה צריך להיות גם שקוף וגם עמיד, הבחירה בלוחות פלסטיק לצורך קירוי חממות היא טבעית ביותר. אך לא מדובר בכל סוג של פלסטיק. למעשה, קירוי פוליקרבונט לחממה הוא הקירוי האידיאלי המתאים לאופן הפעולה של החממה ולצרכים של החקלאי הבונה אותה.

האם נהוג להשתמש בלוחות פוליקרבונט לקירוי חממות?

אין זה מקרה שגם בישראל, שהיא מעצמת חקלאות ברמה עולמית, ושיש בה מודעות רבה לפיתוחים טכנולוגיים ולעבודה חכמה ויעילה בתחומי החקלאות, מעדיפים חקלאים רבים להשתמש בלוחות פוליקרבונט לחממה. לפוליקרבונט, שהוא פלסטיק סינתטי תרמו-פלסטי, יש תכונות רבות שהופכות אותו לחומר שמתאים מאוד לשימוש בחממות. היתרונות של החומר, שהוא שקוף, חזק מאוד, בעל יכולת בידוד מצוינת ועמיד לחום ולאש, גורמות לכך שחממות רבות נהנות מהשימוש בו לאורך שנים רבות.

נקודות החוזק של פוליקרבונט לעומת חומרים אחרים

לוחות הפוליקרבונט של חברת פלזית פוליגל הם לוחות קשיחים מאוד וגמישים. למרות חוזקם הרב, הם קלים במשקלם ומאפשרים לבנות באמצעותם קירות לחממה בקלות. בנוסף לכך, הם בעלי יכולת בידוד תרמי מצוינת, דבר שהוא חשוב ביותר כאשר אנו מדברים על חממות. הפולימרים של הלוחות עמידים מאוד בפני חום רב וגם בפני שריפות, וניתן להשתמש בהם לטווח ארוך מאוד. לכן, שימוש בפוליקרבונט לחממות הוא מתאים ביותר, ועדיף בהרבה על הרבה חומרים אחרים. לחומרים אחרים בשוק אין בהכרח את רמת העמידות של לוחות הפוליגל, ובנוסף לכך, הם אינם עמידים כל כך ומספקים בידוד תרמי שאינו עונה על כל הצרכים של חממות בעולם החקלאות. בנוסף לכך, על כל לוח פוליקרבונט של חברת פלזית פוליגל, ניתנת אחריות מלאה ל-10 שנים. זהו סימן נוסף לרמת הביטחון שמייצרים הלוחות ועדות לאמינותם הרבה וליכולת העמידות שלהם לשנים רבות.

פוליקרבונט לחממה של חברת פלזית פוליגל

חברת פלזית פוליגל היא חברה ישראלית וותיקה, שפועלת כבר שנים ארוכות בתחום זה. הלוחות של החברה משמשים בהצלחה בכמות גדולה מאוד של יישומים פרטיים וציבוריים ברחבי הארץ. החברה מציעה לוחות לפרויקטים בסדרי גודל קטנים, בינוניים וגדולים מאוד, ומספקת פתרונות אמינים למקומות בהם יש צורך בבידוד והצללה. במוצרים של החברה ניתן להשתמש בתחומי החקלאות, הבניין, עיצוב הפנים, עולם ה-DIY ועוד. החברה מתהדרת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ייצור ואיכות, וזוהי רק אחת מהסיבות לכך שהיא חברה מובילה בשוק הישראלי כבר מזה עשרות שנים. לכן, אם אתם נמצאים בתחום החקלאות, ומתעניינים בפתרונות הטובים ביותר לצורך קירוי ואיטום של קירות חממה – השימוש בלוחות הפוליקרבונט של החברה הוא טבעי ומתבקש.