סככה לרכב

אם אתם דואגים לשמור על הרכוש שלכם ומתחזקים אותו באופן תדיר, סביר להניח שהרכב שלכם מקבל טיפול די טוב. אנחנו משערים ששטיפה פנימית וחיצונית, ריחן וריפוד למושבים ולתא המטען הם רק חלק מהרגלי הטיפוח שלו, אך האם באמת עשיתם את כל מה שיכולתם כדי להבטיח שרכבכם יישאר בטוח ומוגן?

למען האמת, שמירה על רכבכם תשמור גם על ערכו, אך מעבר לכך, היא תאפשר לכם ליהנות מחוויית נסיעה טובה יותר ותשפר את ההנאה שלכם בזמן הנסיעה.

איך ניתן לשמור על הרכב ולשפר את חוויית הנסיעה?

על ידי התקנה של סככה לרכב אתם יכולים לשמור עליו מפני מפגעי טבע ונזקי מזג אוויר, למנוע מפסולת או אשפה להיות מושלכים לעברו, ואפילו לחסוך ממנו את לשלשת הציפורים שמוכרת ביכולתה לחסל את צבע הפח ולפגוע במראה של הרכב.

פרט לכך, סככה לרכב מבטיחה שהרכב ישהה בסביבה מוצלת, כך שקרני השמש לא יפגעו בפח ויגרמו לו להישחק או להתחמם, וגם תמנע את התחממות הרכב, כך שתוכלו ליהנות מאקלים נעים ונוח לנסיעה מהשנייה שאתם נכנסים לרכב.

מה חשוב לדעת לפני שמתקינים סככה לרכב?

 • בגלל שמקום החנייה של הרכב הוא קבוע, הסככה לרכב צריכה להיות קבועה, ולכן התקנה של סככה מתקפלת או מתכווננת היא מיותרת, והמנגנונים הרגישים שלה עלולים ליצור לכם בעיות בעתיד.
 • סככה לרכב יכולה להיות צמודה למבנה או לעמוד בזכות עצמה. ניתן ליצור סככות שונות על גבי עמודי עץ או אלומיניום ולשלב בהן פאנלים מחומרים שונים.
 • על מנת להגן על הרכב ולהרוויח את יתרונות הנסיעה שציינו מומלץ להתקין לרכב סככה שעשויה מחומרים מבודדים תרמית, כך שגם בימים חמים במיוחד, האזור שמוצל על ידי הסככה והרכב לא מתחממים.
 • אם אתם מעוניינים בסככה שטוחה, ייתכן שחומר שטוח וחזק יכול להתאים לכם, אך על מנת לעצב סככות מעוגלות לדוגמה (בצורת קשת), אתם זקוקים לחומר גמיש שמאפשר לעצב את הסככה לפי דרישה.
 • על מנת להבטיח הגנה מפני נזקי מזג אוויר בכלל, וגשמים בפרט, חשוב לוודא שהחומר ממנו עשויה הסככה לרכב הנו אטום לחלוטין למים, ואינו מאפשר חלחול או דליפה של מים כלל.
 • עדיף לרכוש סככה שעשויה מחומר שאינו דורש תחזוקה רבה ועמיד לאורך שנים רבות.
 • סככה לרכב יכולה להיות אלמנט בלתי נפרד מעיצוב החלל. הודות לחומרים במגוון של צבעים, מרקמים, עוביים וגימורים, ניתן לשלב את הסככה לרכב בעקרונות העיצוב ולשמור על זרימה וקו אחיד שיבטיח גם סגנון ואלגנטיות.

איפה מומלץ להתקין סככה לרכב?

סככה לרכב מותקנת בדרך כלל בחניות פרטיות. אם זה בבתים פרטיים, בחניות פרטיות או בחניות שמורות של בעלי עסקים או נכסים, מנהלים בכירים במקומות עבודה וכדו'. פרט לכך, גם בחנייה של בניין משותף ניתן בהסכמת הדיירים להתקין סככות לרכבים, ובתנאי שהסככות אינן מפריעות לתנועה.

כמו כן, נפוץ להתקין סככות לרכבים גם בעסקים שמטפלים ברכבים כמו מוסכים, חנויות מצברים לרכבים, שטיפת מכוניות וכדו' או בעסקים שנותנים שירות לנהגים כמו עמדות איסוף בעסקי מזון, עמדות תשלום, מעברים לבדיקה בטחונית וכדו'.

מאיזה חומר מומלץ לעצב את הסככה לרכב?

קיים מגוון רחב של חומרים לעיצוב של סככות לרכבים. עבור סככות קבועות האופציה המועדפת בקרב אנשי מקצוע ומעצבים היא הפוליגל, שעשוי מפוליקרבונט.

הבחירה בפוליגל מבטיחה מגוון רחב של יתרונות ומבטיחה לבעל הרכב ליהנות מכל מה שסככה לרכב יכולה להציע.

 • גמישות החומר מאפשרת לעצב אותו לפי דרישת הלקוח ובהתאם לתנאי השטח
 • עמידות החומר מבטיחה את איכותו למשך שנים רבות
 • הפוליגל דורש תחזוקה מינימלית
 • התקנת לוחות הפוליגל קלה ומהירה יחסית
 • החומר עצמו קל משקל. בעזרת פאנלים ניתן לייצב אותו, כך שהוא מבטיח בטיחות מרבית.
 • ניתן להזמין לוחות פוליגל בגוונים שונים, לרבות שקופים.
 • הפוליגל הוא חומר חזק ואטום לחלוטין, וביכולתו להגן על הרכב מפני רוחות, גשמים, ברד ועוד.

פלזית פוליגל היא היצרנית הבלעדית של פוליגל בארץ ובעולם כבר למעלה מ- 45 שנה.

הפוליגל משווק ומותקן בבתים, בעסקים, במתקנים ובמוסדות בלמעלה מ- 60 מדינות ברחבי העולם.

עמידותו במבחן הזמן ואיכותו הגבוהה מוכיחים שהפוליגל הוא הבחירה הטובה ביותר עבור מגוון יישומים, לרבות סככה לרכב, גגון למרפסת, קירוי לפרגולות ועוד.