לוחות פלסטיק

לוחות פלסטיק הם מרכיב חשוב ומהותי במגוון רחב של פרויקטים של בנייה, אדריכלות, עיצוב פנים ועולם ה-DIY ("עשה זאת בעצמך"). בעזרת לוחות פלסטיק ניתן לייצר גגות וגגונים, מחיצות בבתים, תקרות וקירות אקוסטיים, קירוי לבריכות שחייה, גגות לחניות, כיפות תאורה, קירוי שקוף באצטדיונים ובאולמות ספורט ועוד מבחר עצום של שימושים ומטרות.

חשוב לדעת כי לא כל לוח פלסטיק יכול לשמש לכל המטרות האלו. נדרש חומר פלסטי מסוג מסוים ובעל תכונות מסוימות כדי להשיג את התוצאות הרצויות וכדי ליהנות מהמגוון של האפשרויות הטמונות בו. אחד החומרים הפלסטיים הטובים ביותר לשימוש בתור לוחות פלסטיק איכותיים ורב שימושיים, הוא פלסטיק הנקרא פוליקרבונט. לוחות פלסטיק מפוליקרבונט של חברת פלזית-פוליגל, הנקראים גם לוחות פוליגל, הם הלוחות האידיאליים לכל השימושים שהוזכרו לעיל.

בעזרת לוחות פלסטיק מפוליקרבונט, ניתן ליהנות מהיתרונות הרבים של חומר זה, הכוללים עמידות רבה לתנאי טמפרטורה שונים, עמידות למים, גמישות הבאה עם עוצמת חומר חזקה מאוד וכן משקל קל יחסית.

לוחות פלסטיק איכותיים מפוליקרבונט

לוחות פלסטיק של פוליגל הם לוחות שמעצבי פנים ואדריכלים אוהבים במיוחד את השימוש בהם. הגמישות של הלוחות ועוביים הדק מאפשרים לעצב אותם לצורות שונות בקלות רבה, וגם לחבר בין מספר לוחות באמצעים פשוטים ונוחים ביותר. חברת פלזית-פוליגל עוסקת בייצור של לוחות הפוליגל כבר עשרות שנים בישראל, והם הפכו להיות מוצר שנמצא בשימוש רב ביותר בקרב אינספור מבנים ופרויקטים. החברה מייצרת באופן בלעדי את לוחות הפוליגל בישראל, ונהנית ממוניטין מצוין שמגיע בעקבות השימושיות הרבה של לוחות הפלסטיק שלה, ורמת האיכות הגבוהה שלהם.

מעצבי פנים ואדריכלים בוחרים בלוחות פוליגל

כאשר מעצבי פנים או אדריכלים רבים ניגשים לפרויקט חדש, הם בדרך כלל מעדיפים לעבוד עם חומרים קבועים שמאפיינים את צורת העבודה שלהם. השימוש בחומרים קבועים מסייע להם לתכנן ולבצע ביעילות את הפרויקט שעליו הם עובדים, ורבים מהם בוחרים בלוחות פלסטיק של חברת פלזית-פוליגל כסוג המשטח הפלסטי המועדף עליהם. אחד מהיתרונות שגורמים לכך הוא העובדה שלוחות פלסטיק מפוליקרבונט ניתנים למחזור באופן מלא, ולכן הם יכולים להיות חלק בלתי נפרד גם מכל פרויקט שמתהדר בבנייה ירוקה וידידותית לסביבה. בנוסף לכך, על לוחות הפלסטיק של החברה ניתנות כ-10 שנות אחריות, ולכן המעצבים והמתכננים יודעים כי הם משתמשים בחומר אמין שניתן לסמוך עליו לטווח ארוך.

לחומר הפוליקרבונט יש גם חוזקות נוספות. הוא מאפשר מעבר של אור שמש דרכו, הוא אינו ניתן לשבירה, הוא גמיש אך גם קשיח, הוא בעל יכולת לסנן קרינת UV מהשמש, והוא יכול להגיע בשלל צבעים או כחומר שקוף, היכול להוות תחליף מצוין לשימוש בזכוכית. האופי המגוון של החומר נותן מענה לסוגים שונים של פרויקטים, והוא מומלץ לשימוש על ידי אנשי מקצוע מומחים רבים.

לוחות פלסטיק מבית פלזית-פוליגל

חברת פלזית-פוליגל מתמחה בייצור לוחות פלסטיק מכמה סוגים מרכזיים, הבאים בעובי שונה ובצורה מעט שונה, ואשר יכולים להתאים לא רק כפתרון הצללה וקירוי, אלא גם כחומר מבודד לשלל מטרות נוספות. לוחות הפלסטיק של חברת פלזית-פוליגל זוכים לאהדה ולפופולריות רבה בארץ במגוון שימושים. בין כל השימושים האלה, הלוחות מצוינים כפתרונות הצללה וקירוי המספקים הגנה מושלמת מפני החום בקיץ ומפני הגשם בחורף. לוחות הפלסטיק מיוצרים על פי תקנים מחמירים, והם עומדים בכל מבחן של עוצמה בהתנגשות (מבחני IMPACT) ודרישות התקן הישראלי. כך שאם ברצונכם להשתמש בחומר פלסטי עמיד ואמין בפרויקט הבא שלכם, בחירה בלוחות פלסטיק מפוליקרבונט היא בחירה מושכלת וחכמה.